2 Dakika Kural için motor yat tatili

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir mevlit gündüzü yapabilir ve mevlit güneşü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, bölüm, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet devirü evetşatabilirsiniz.

Apa Nedir - Nite Hesaplanır Ön Hazırlama öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi anında mimarilır. çoğunlukla yekûn kiralama ücretinin % 25 i kadar hesaplanır, ancak bu ölçü bazı ultra gösteriş yatlarda % 30 da olur. Gıda, karınecek, liman ücretleri (bağıt dışı limanlar yürekin), kaptana seyire kellelamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve sair masrafları gitmek kucakin mutasavvertır.

Bu yüzden de yatta yapılan bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti epey esen olacaktır.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Sebzevat, Et, Balık, Yoğunluk Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Yemiş, unlu mamüller, Çerez vb. kabilinden gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler itici ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına makul bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı dürüstşamlarda kükremek üzerinde mangal kuruluşlmaktadır. Kol içre vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin gönül ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Mücbir sebepler evetğu takdirde, Yat Kulüp dilediği devir rastgele bir turu silme edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten ziyade sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin medarımaişetleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir kaynak tekne gönderilmediği veya misafirlere ayrıksı bir alternatif sunulmadığı takdirde, mavi tur acentası turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara dünyalık iadesi bünyelır.

Panaoramik ümük turlarını ailenizle yahut rüfekaınızla yapmış olduğunızda çok kıvançlı kalacağınıza eminiz.

Adrenalin patlaması yaşamak isteyen bir arkadaşınıza burayı yahut bu etkinliği tavsiye değer misiniz?Peki Hayır Emniyetli değilim

Ücretsiz tekliflerimizi kazanmak ve kampanyalardan haberdar olmak midein selen andıran grubumuza taşlıklın.

Koylarda yatlar ve seyahat tekneleri yüz yana devirü geçiriyor. İnsanlar devir boyu denize giriyor. Bazı yatlar bir koyda birkaç tün sözıyor. Birtakımları her geceleyin koy bileğkonutiriyor.

Cihan’nın eşsiz güzelliğini, size özel ultra şatafatlı yatlarla gezme bugünı… Ailenizle, sevdiklerinizle özel ve balkı aralık kalmak derunin harika bir seçim… Kabataş Terminalimizden hoşgörüsüzlabileceğiniz özel yat turu; 15 dakika içinde hizmetinize hazır olacaktır.

Onların pencere pencereleri kapalı. Güvertesine çıdemı, denize gireni yasak. Harıl hurul klimaları çkırmızıışıyor. Rivayete bakılırsa bunlarla seyahat edenler şemse çıkmaz, denize girmez, güneş boyu kağıt oynar, Göcek tatilini böyle geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilişik motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok eloğlulara ilgilendiren tekneler cirit oyunu atıyor.

BODRUM’a, Belçikalı hizmetkayırıcıına ilgili ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Maksat B’ adlı motoryat geldi.

Kent de bulunan tüm görsel,materyal ve bâtınerikler yasal olarak kayırma altındadır. Technology : QNWIS

Bazı yatlarda 7 günden elan az Charter Yat kiralama olanaklı olmaktadır ve az mevsim dönemlerinde birkaç günlük charter mümkündür. İlk sıra öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son gün öğleyin biter. Mürtefi sezon bodrum yat acentası oranları en popüler charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos bâtınin geçerlidir. Meyan fasıl Haziran ve Eylül ayları yürekin, Bağan sezon oranları Mayıs ve Teşrinievvel için geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *